Wyniki

Wyniki Konkursu Papieskiego: Jan Paweł II – Człowiek nie z tej ziemi.

Poniżej zamieszczamy osoby, które zajęły konkretne miejsca, wyróżnienia i osoby umieszczone w książce. Rozdanie nagród 7 czerwca w ramach Jarmarku Dziecięcego w Jarosławskim Opactwie. Szczegółu drogą mailową dotrą do szkół i adresów mailowych wskazanych w zgłoszeniu.

SZKOŁA PODSTAWOWA – PROZA
Kamila Czerkies, SP w Jabłonce – I miejsce
Kinga Mędrek, SP w Giedlarowej- II miejsce
Izabela Józefek, SP w Zagórzu- II miejsce
Zuzanna Łyzak, SP nr 15 w Przemyślu – III miejsce
Amelia Korczewska, SP nr 4 w Jarosławiu – wyróżnienie
Justyna Gołdy, SP w Radymnie – wyróżnienie
Anna Noster, SP nr 2 w Domaradzu – wyróżnienie
Zuzanna Cabaj-Janeczko, SP w Reczpolu – wyróżnienie
Gabriela Tomaszewska, SP w Reczpolu – wyróżnienie
Aleksandra Trzyna, SP w Błażowej – wyróżnienie
Joanna Gilowska, SP nr 10 w Jarosławiu – wyróżnienie
Gabriela Adamczyk, SP nr 15 w Przemyślu
Arkadiusz Lonc, SP w Dobkowicach
Aleksandra Bąk, SP w Woli Zarczyckiej
Kinga Birówka, SP nr 4 w Krośnie
Dominika Błaż, SP w Targowiskach
Klaudia Buszta, SP nr 2 w Rakszawie
Kamila Dmitrzak, SP w Jabłonce
Kamila Iwanicka, SP w Surochowie
Ilona Iwanowska, SP nr 10 w Jarosławiu
Hubert Iwanowski, SP nr 10 w Jarosławiu
Aneta Kmiecik, SP w Zalesiu
Agata Kocuń, SP w Radymnie
Wiktoria Lisowska, SP nr 1 w Żołyni
Antonina Łamasz, ZS w Świętem
Janina Łętkowska, SP nr 4 w Krośnie
Zuzanna Majkut, ZS w Dębnie
Katarzyna Nahacz, SP nr 6 w Jarosławiu
Aleksander Peryga, SP w Dąbrowicy
Konrad Porębny, SP nr 9 w Jarosławiu
Anna Rybka, SP w Błażowej
Filip Rzezicki, SP nr 2 w Łańcucie
Aneta Sławińska, SP w Radymnie
Aleksandra Solińska, SP nr 4 w Krośnie
Karolina Szczepanik, SP w Jabłonce
Sebastian Szynal, SP nr 9 w Jarosławiu
Oliwia Urbańska, SP w Grzegorzówce
Natalia Walewicz, SP w Buszkowicach
Kinga Zacharyasz, SP w Dąbrowicy

SZKOŁA PODSTAWOWA – POEZJA
Martyna Lorynowicz, SP w Jankowicach – I miejsce
Janina Łętkowska, SP nr 4 w Krośnie – II miejsce
Sylwester Gałęza, SP w Morawsku – III miejsce
Zuzanna Batorska, SP w Tyrawie Wołoskiej – wyróżnienie
Adam Kazimierz, SP w Lesznie – wyróżnienie
Maria Kozimor, SP nr 2 w Sanoku – wyróżnienie
Daniel Król, SP w Tyrawie Wołoskiej – wyróżnienie
Anna Krzysztyńska, SP nr 1 w Brzozowie – wyróżnienie
Maciej Pacholasz, ZS w Żurawiczkach – wyróżnienie
Paulina Zipser, SP nr 2 w Żołyni – wyróżnienie
Aleksandra Babiarz, SP nr 4 w Łańcucie
Katarzyna Galanty, SP w Sufczynie
Michał Borula, SP w Orzechówce
Diana Gwóźdź, SP w Morawsku
Karolina Hermańska, SP w Sufczynie
Kamil Husak, SP nr 1 w Sanoku
Zuzanna Kasperkowicz, SP w Targowiskach
Aleksandra Kawecka, SP nr 4 w Przemyślu
Kinga Kiełbasa, SP w Lesznie
Kacper Kosior, ZS w Żurawiczkach
Kinga Kubajewska, SP w Ubieszynie
Magdalena Mazur, SP w Golcowej
Patrycja Musiał, SP w Sieniawie
Paweł Pasierbski, SP w Lesznie
Karolina Przybyła, SP w Rogach
Karol Rokicki, SP w Dobkowiach
Katarzyna Rygalik, SP w Rogach
Beata Skorus, SP nr 2 w Łańcucie
Kinga Sobaś, SP w Orzechówce
Jowita Szul, SP w Zmiennicy
Paula Wiśniewska, SP nr 1 w Sanoku
Patrycja Wrotniak, SP w Siedliskach

SZKOŁA GIMNAZJALNA – PROZA
Wojciech Jan Sowiński, Gimnazjum nr 1 w Łańcucie – I miejsce
Katarzyna Piotrowska, Gimnazjum nr 1 w Brzozowie – II miejsce
Urszula Kopczyk, Gimnazjum we Wzdowie – III miejsce
Agnieszka Mazgaj, ZSP w Uhercach Mineralnych – III miejsce
Alicja Smereka, Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu – III miejsce
Dominika Szylar, Gimnazjum nr 2 w Łańcucie – III miejsce
Karolina Sadowska, ZSP Uherce Mineralne – wyróżnienie
Patrycja Armata, ZS w Potoku – wyróżnienie
Michał Bereza, Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu
Karolina Kłoda, Gimnazjum w Soninie
Gabriela Litwin, Gimnazjum w Kraczkowej
Martyna Mendyka, Gimnazjum nr 1 w Brzozowie

SZKOŁA GIMNAZJALNA – POEZJA
Julia Darnia, Gimnazjum w Dąbrowicy – I miejsce
Aleksandra Przybyło, Gimnazjum w Rakszawie – I miejsce
Anna Socha, Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu – II miejsce
Anna Serwin, Gimnazjum nr 5 w Przemyślu – III miejsce
Gabriela Wojtas, Gimnazjum w Gorliczynie – wyróżnienie
Radosław Szczęch, Gimnazjum nr 2 w Łańcucie
Zuzanna Chmura, Gimnazjum w Grodzisku Dolnym
Klaudia Jamniak, Gimnazjum nr 5 w Przemyślu
Wiktoria Prajzner, ZS w Grochowcach
Agnieszka Rydzik, Gimnazjum w Grodzisku Dolnym
Natalia Rymarz, Gimnazjum w Dąbrowicy
Marcelina Telka, Gimnazjum w Grodzisku Dolnym

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA – PROZA
Oliwia Kij ZS nr 1 w Humniskach- I miejsce
Małgorzata Strzemińska, ZS Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu – II miejsce
Marlena Serafin, VI Liceum przy Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu – III miejsce
Kamil Krzysik, ZS Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu – III miejsce
Kornelia Urban, I LO w Przemyślu – wyróżnienie
Karolina Jaworska, ZS nr 1 w Sanoku
Gabriela Podłęcka, ZSZ w Przeworsku

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA – POEZJA
Magdalena Złoczewska, ZS Technicznych i Artystycznych w Lesku – I miejsce
Paulina Trzeciak, I LO w Jarosławiu – II miejsce
Joanna Blok, ZSZ w Przeworsku – III miejsce
Monika Szynal, I LO w Jarosławiu – III miejsce
Berenika Potoczny, ZS Licealnych i Technicznych w Jarosławiu
Agnieszka Hejnosz, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Kańczudze